Dolcan Ząbki - Polonia Bytom 4:1. Ósma porażka w sezonie!

ivan
Jakub Ziółkowski
Ósmej porażki w sezonie doznała Polonia Bytom. Tym razem nasza drużyna przegrała w Ząbkach z Dolcanem 1:4. Bytomianie okupują niezmiennie ostatnią pozycję w tabeli. Jako jedyni nie zaznali jeszcze radości ze zwycięstwa ligowego meczu.

Mecz znakomicie rozpoczął się dla drużyny gości. W 15. minucie gola dla Polonii strzelił Dawid Cempa. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Któremu klubowi z województwa śląskiego kibicujesz? [PLEBISCYT]

W drugiej strzelali już tylko gospodarze. Już w czwartej minucie po wznowieniu gry wyrównał pięknym strzałem z rzutu wolnego Bartosz Osoliński. Piłka po jego uderzeniu odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki.

Niespełna dwadzieścia minut później Osoliński trafił po raz drugi, wykorzystując dobre podanie w pole karne, płaskim strzałem na dalszy słupek, pokonał Mateusza Mikę.

W końcówce dwukrotnie trafił jeszcze Maciej Tataj. 83. minucie pokonał Mikę strzałem głową, pięć minut później precyzyjnym strzałem z rzutu karnego ustanowił wynik spotkania na 4:1.