GKS Tychy - Kolejarz Stróże 1:1. Tyszanie rozpoczeli zmagania w I lidze do remisu

ivan
Radość piłkarzy GKS Tychy z upragnionego awansu
Radość piłkarzy GKS Tychy z upragnionego awansu arch.
GKS Tychy zremisował 1:1 w meczu inaugurującym zmagania w I lidze. Tyszanie podzielili się punktami z Kolejarzem Stróże.

I liga: Kto Twoim zdaniem okaże się najlepszy w tym sezonie? [PLEBISCYT]

Tyszanie otworzyli wynik spotkania w 59. minucie gry. Z rzutu wolnego dośrodkował Piotr Rocki, a akcję zakończył strzałem głową Mateusz Bukowiec.

Gospodarze tego spotkania z prowadzenia cieszyli się równo 20 minut. W 79. minucie do wyrównania doprowadził Maciej Kowalczyk.

Piłka nożna w woj. śląskim: Przeczytaj o niej wszystko!

GKS Tychy 1:1 Kolejarz Stróże
1:0 Mateusz Bukowiec 59'
1:1 Maciej Kowalczyk 79'

GKS Tychy: Piotr Misztal, Maciej Mańka, Tomasz Balul, Mariusz Masternak, Kamil Łączek, Jakub Bąk (87. Krzysztof Bizacki), Damian Czupryna, Mateusz Kupczak, Mateusz Bukowiec (74. Mateusz Wawoczny), Piotr Rocki, Dawid Jarka (84. Łukasz Tumicz).

Kolejarz Stróże: Marcin Zarychta, Grzegorz Arułkowicz (61. Rafał Pietrzak), Dawid Szufryn, Marcin Stefanik, Adam Giesa (71.Krzysztof Gajtkowski), Krzysztof Markowski, Witold Cichy, Maciej Kowalczyk (84. Łukasz Bocian), Dariusz Walęciak, Janusz Wolański, Cheikh Niane.

Żółte kartki: Damian Czupryna - Adam Giesa.

Sędzia: Artur Ciecierski (Warszawa).

Śląskie na sportowo na Facebooku. Koniecznie dołącz do nas i bądź na bieżąco z tym co dzieje się w regionalnym sporcie!