Jagiellonia 3:0 Polonia Bytom. Fatalny błąd naszego bramkarza. Zobacz bramki!

ivan
Lider Ekstraklasy pewnie pokonał wczoraj u siebie pewnie Polonię Bytom 3:0. Dwie bramki strzelił Frankowski, trzecią dołożył Kijanskas. Zobacz bramki z tego meczu!

Gospodarze na prowadzenie wyszli w 29 minucie. Burkhardt uderzył z 30 metrów, fatalną interwencję zanotował Gąsiński, który zaskoczony strzałem wybił ją jedną ręką przed siebie, a "Franek" już do niej pędził. Hanka zamiast asekurować patrzył tylko jak Frankowski go mija i otwiera wynik spotkania. Tą bramkę zobaczysz tutaj!

W 48 minucie "Franek" trafił po raz drugi. Lato dośrodkował, Skerla zgrał ją na dziesiąty metr do supersnajpera Jagi, a ten pewnie podwyższył na 2:0. Tą bramkę zobaczysz tutaj!

Naszą drużynę w doliczonym czasie gry dobił Kijanskas. Znów asystę zaliczył Lato, który zagrał na 16. metr do Kijanskasa, a ten z półwoleja, mocnym strzałem nie dał żadnych szans bramkarzowi Polonii. Tą bramkę zobaczysz tutaj!

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani