Ruch - Górnik. Opinie pomeczowe trenerów

Ruch rozbił Górnika 3-0 w Derbach na Cichej. Zobacz co po meczu powiedzieli trenerzy

trener Górnika Adam Nawałka: "Ruchowi należą się gratulacje za okazałe zwycięstwo. Gospodarze lepiej przystosowali się do trudnych warunków gry, wykorzystali błędy, jakie popełniliśmy w drugiej połowie. Nie mieliśmy atutu, aby dziś przeciwstawić się akcjom Ruchu".

Trener Ruchu Waldemar Fornalik: "Odnieśliśmy cenne zwycięstwo, zdobyliśmy ważne trzy punkty. Chyba kibice z zadowoleniem mogli obserwować zaangażowanie, z jakim grali dzisiaj nasi piłkarze. To zaangażowanie i upór pomogły nam osiągnąć cel. Powiedzieliśmy sobie w przerwie, że musimy pójść za
ciosem i to się udało. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach zdołamy utrzymać tę dobrą dyspozycję".